עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
חברים
תיאוששוריד
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (193)
כאב  (182)
עצב  (152)
בכי  (131)
געגוע  (73)
משבר  (62)
בדידות  (59)
פרידה  (59)
אכזבה  (55)
מרחק  (55)
רגשות  (55)
געגועים  (24)
שמחה  (21)
חברות  (20)
זיכרון  (16)
פחד  (11)
שקרים  (10)
אמונה  (6)
זוגיות  (6)
חוזק  (5)
חיים  (5)
סוד  (5)
שינאה  (5)
תקווה  (5)
דמעות  (4)
התגברות  (4)
בגידה  (3)
דיכאון  (3)
התחלה  (3)
זוג  (3)
מבט  (3)
משפחה  (3)
תשוקה  (3)
אמת  (2)
כעס  (2)
מוות  (2)
סליחה  (2)
עבר  (2)
תודה  (2)
אבא  (1)
אושר  (1)
איתך  (1)
אשליה  (1)
אשליות  (1)
בלעדייך  (1)
הבנה  (1)
הדדיות  (1)
הקרבה  (1)
השקעה  (1)
חיבוק  (1)
חיים שלמים  (1)
ילדות  (1)
כוח  (1)
לסביות  (1)
מו  (1)
מות  (1)
מכות  (1)
מלחמה  (1)
מסתורין  (1)
מריבה  (1)
מתגעגע  (1)
נשיקה  (1)
נתינה  (1)
סבתא  (1)
סוף  (1)
סיוט  (1)
פרדה  (1)
פריחה  (1)
ציפיות  (1)
קינאה  (1)
ריקנות  (1)
שאלה  (1)
שינוי  (1)
שמחה התחלה כוחות אושר אהבה  (1)
שקר  (1)
ארכיון

למה אתה אומר לי את זה רק עכשיו?

23/01/2016 09:13
ס אנונימי
אהבה, געגועים, פרידה, זיכרון, כאב, עצב
יום חמישי הגיע, את מסימת מאוחר לעבוד רצה הביתה להתארגן . 
לובשת חולצה וגינס זורקת לריצפה, לובשת שמלת מיני שחורה ושוב מורידה, גופיה עם חצאית במקרה נפלה על המיטה אוברול על הכיסא מנסה עוד שימלה גב פתוח שסע ברגלים והחזיה מבצבצת לה "זאת השמלה" את חושבת לעצמך . 
מתאפרת מסדרת את השיער עקבים ויוצאת באירוע החלטתם שהפעם את הנהגת , מניעה את הרכב והפרפרים בבטן את רואה אותו את ההוא שאהבת בטירוף שגרם ללב שלך לעוף . 
"אדישה אדישה אדישה" מזכירה לעצמך שאסור שתראי לו איזה טיפה של חןלשה הרי כל פעם שאת שולחת הודעה הוא קר ושאת נעלמת פתאום הוא נזכר וזה מה שאת רוצה שיחזור שיאהב .
מגיעים לאירוע הוא שותה כוס ראשונה אתם נמצאים אחד עם השניה ככה זה שמביך לא להכיר אף אדם אחר עומגים על הבר מנסים למצוא איך יהיה פחות מביך. 
המבוכה עדין כאן אבל הזמן קצת מקל , מצטלמים יחד צוחקים נראה כאילו הכל טוב עכשיו פתאום את מגלה אופס שכחת את התיק שלך ברכב "בא איתי או נשאר? " "אני אלך להביא לך את תישארי כאן את עם עקב " הדרך ארוכה עד החניה איך הוא מתחשב .. 
הכל טוב וגם יפה תמונות חיוכים מבוכה שחוזרת לפעמים מתקרבים מתרחקים פתאום אתם מוצאים את עצמכם טיפה יותר קרובים החופה מתחילה ואתם יושבים מתרגשים מידי פעם גם את הזוגיות שהיתה לכם מזכירים . קר אתם נכנסים לאולם הוא פותח את הדלת מה פתאום שתיכנסי הלב שלך דופק כמו משוגע ואת אומרת לעצמך"תרגעי" מוזר לך שאחרי שלןש שנים בנפרד מערכות יחסים שהיה לכל אחד מאיתכם הוא עדיין הגבר "המושלם" גנטלמן שכזה. 
מחפשים את עצמכם איפה לשבת מוצאים שולחן "בואי לפה למה את יושבת ליד אדם לא מוכר שבי לידי" הוא אומר מתרגשת בלי לספר איך אהבת להסתכל על אחרים להחמיא והוא היה מתעצבן מקנא ואת שומרת את השמחה בלב בין כל השינאה התמונות וחיפוש המקום הוא מסדר לך את השמלה ואומר לא מתאים החזיה מציצה. בין הסידור של השמלה בלי לשים לב המקום נתפס שוב מתחיל החיפוש החדש יוצאים לבחוץ לעשן איזו סיגריה מבטים חיוכים והרצון להיות קרובים נראה אבל עדין מנסה להיות מוסתר . 
נכנסים חזרה מוצאים מקום הוא אומר לך שבי בפנים שיהיה לך נוח אני אשב בקצה לידך אך אני אלך להביא לנו את הכיסא שחסר . 
עומדת מחכה לו בציפיה רק שיחזור לא לבזבז את הזמן שלי איתו הוא בא שוב ואת מתקרבת אליו יד על ברכיו אומרת לו סליחה ומורידה מצפה שיגיד לך "הכל בסדר" כדי להרגיש שגם הוא רצה . 
המלצר מגיע מציע את המנה איזה את רוצה "לא תודה" את עונה והוא אומר למלצר "תביא את הדג בשבילה" "אני לא רוצה" את אומרת והוא אומר "הכל בסדר" הוא מנסה להאכיל אותך במנה שלא באה לך בטוב אז הוא מנסה לשכנע ומהפרצוף הוא רואה שאת באמת לא רוצה . מקסים שכזה חותך לך את האוכל דואג . 
קמים לרקוד בלי לשים לב הוא כבר בכוס השלישית רוקדים קצת והמבטים ממשיכים רואים שהאהבה אם אין לפחות היתה וענקית . 
יוצאים שוב לעשן קר שוב הוא פותח את הדלת דואג גם לעמוד במקום נעים יותר שומר עליך שתהיי קרובה ומתעצבן כל פעם שאת מסתכלת על איזה זר . 
הולכים לשירותים שוב הוא מסדר את השימלה נכנסים לאולם חזרה רוקדים מבלים עוד כוס מדברים על זוגיות ועל הפרידה שהיתה קצת יותר מידי חברים אתם קובעים והולכים שוב לרחבה רוקדים ואת רוקדת צמוד אליו זה מחרפן את לא יודעת אם האלכוהול או שזה באמת משהו שבך עושה לו את זה הוא אומר לך די בדרך גם סיפר שלא היה פה כדי לא להישבר את מנסה להוביל אותו לתשובות שאת רוצה יותר ויותר את מנסה ולו זה קצת כואב "סליחה" את אומרת אבל לא נכנעת ממשיכה לרקוד והוא מתחרפן . 
"עוד כוס או שנלך?" "מה שבא לך" את עונה הוא הולך לבר ואת רוקדת לידו בלי הפסקה כמה שלוקים ובורחת חזרה לשולחן עד שהוא קולט הוא בא ואומר לך "יאלה נלך" קמה לרכב מורידה את העקב מתחילה ללכת כמה אבנים בדרך עושות לך כואב "אי" את אומרת והוא לא מוותר "אריםאותך לרכב" הוא אומר "מה פתאום" זה התשובה שקיבל כל הדרך לרכב מתווכחים ורק שמגיעים הוא קולט נכנס לרכב מדברים קצת ואז נשבר וכואב אומר שלא רצה לראותך כי ידע שישבר . 
אומר שלא אהב בזוגיות הקודמת ולך זה כואב רק רוצה לצעוק "למה רק עכשיו אתה אומר?" אומר שהתגעגע שאת הריח שלך עוד אוהב . 
נכנסת לאופוריה מפה הכל נשכח נשיקות על המצח שפתים נפגשות מגע צעקות רגשות . 
 כמה זמן לא הרגשת כול כך טוב כמו שרק הוא גורם? 
ואיך מכאן ממשיכה ? חוזרת חזרה או  שבה אל האהבה שהיתה כול כך גדולה ? ועכשיו שאת טובעת בתוך ים  שגדול מידי לילדה כה קטנה . 
ואיך עכשיו את מצילה את עצמך מהמצב שבו את נמצאת באופוריה בזיכרון  ברצון באהבה 
אבל מה נעשה מעצבן אותך שהוא חושב שאת אוהבת . 
ליפול לזה או להוכיח אחרת ? 
את מספיק חזקה להישאר על מי שויתר בזמן שהבטיח שישאר למרות שאת תמיד תוותרי? 
או להילחם על האחד שגורם לך להרגיש הכי טוב שאפשר להרגיש ? 
אהבה? זיכרון? 
לאן כדי ליפול? ואיך לקום עכשיו ? 
באיזה מקום את נמצאת עכשיו? ולמי יש את התשובות ? את מפחדת לחזור כי אולי הוא בכלל במקום רחוק ? ואולי את מפחדת לחזור כדי לא להבין שטעית? אבל רק מטעויות לומדים אז אולי תשלחי לו הודעה ותבקשי ממנו להיפגש עוד כמה פעמים אולי תיראו את מה שמסביב כולם רואים שהברק בעיניים לא כבה אצלכם גם אחרי שנים .
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: